Perkelkime į kiemą ne tik gamtines formas, bet ir jų turinį!

20150910-pirmasRugpjūčio 29 dieną kartu su botanike Vilma Gudyniene skaitėme pranešimą aplinkos dizaino konferencijoje – „Garden Style“.  Į renginį susirinko gausus Lietuvos kraštovaizdžio specialistų ir šios srities entuziastų būrys.

Skaityti daugiau...

Kas pritinka karaliams

muziejus

Vienas ypatingai imlus naujiems įspūdžiams rytas Olandijoje Dordrecht mieste prasidėjo muziejaus restorano terasoje. Pasisėdėjimo įkvėpėjos tapo restoraną puošusios ‘miškingos’  gyvų gėlių puokštės, įsupusios mano fantaziją ir sukūrusios tobulo vidinio kiemo viziją. 

Skaityti daugiau...

Šlaitų sutvirtinimo būdai

slaitai

Šį sezoną išbandėme tris naujas šlaitų tvirtinimo technikas. Įvairaus statumo šlaitus tvirtinome skirtingais būdais, priklausomai nuo pasirinkto želdinių tipo.

Skaityti daugiau...

Ruduo Rundale pilies sode

blogui rundale pilis sodas parkas latvija

Staiga pabiręs sniegas maniau nusineš visą rudeninio sodo žavesį. Bet kaip aš apsirikau. Jis tik uždengė ryškiai raudoną parterio skaldą, žalią veją ir tai išryškino sodo struktūrą o rudeninės splavos tapo tokios ryškios.

Skaityti daugiau...

Nematomas Mozės tiltas

mozes tiltas pirmas

Šimtą kartų geriau pamatyti nei apie tai perskaityti, tad nutariau keliauti. Šįkart po Nyderlandus. Tikslas - pamatyti kuo daugiau įdomių kraštovaizdžio architektūros objektų, susipažinti su kraštovaizdžio formavimo tradicijomis, aplankyti parodas ir kitus renginius.

Pirmas objektas - Mozės tiltas per XVII amžiaus gynybinę vandens liniją.

Skaityti daugiau...

Atvirų durų diena energijos beveik nenaudojančiame name

ecovizija-3674-2

Pirmojo pasyvaus namo Klaipėdoje statytojai Všį Ekovizija tvirtina, kad daugiausia energijos sunaudoja darželiai, mokyklos, ligoninės ir kiti visuomeninės paskirties namai. Tai kodėl tokie pastatai neturėtų būti statomi/ perstatomi taip, kaip šis privatus energijos beveik nenaudojantis namas?

Skaityti daugiau...

Back to Top